Жаңа 2020-2021 оқу жылына дайындық барысы туралы!!! О ходе подготовки к новому 2020-2021 учебному году

image 15 07 20 02 10 1  image 15 07 20 02 10

Жаңа 2020-2021 оқу жылына дайындық барысы туралы

?Бірінші тоқсан шалғайда орналасқан шағын жинақты ауылды мектептерді қоспағанда, еліміздің барлық мектептерінде 1-11 сыныптарда қашықтан оқыту форматында басталады.
?Бастауыш сынып оқушыларының ата-аналарының өтініші бойынша, ахуал жақсарған жағдайда, қатаң санитарлық шараларды сақтай отырып, кезекші сыныптардың жұмыс істеуіне мүмкіндік беріледі.
?Алдағы уақытта халықтың ауыру деңгейі тұрақты төмендеуіне байланысты, мектептерді ақырындап аралас оқыту және штаттық форматта оқытуға көшіру жүргізілетін болады.

?Жоғары оқу орындары мен колледждерде оқыту қашықтан оқыту режимінде ұйымдастырылатын болады.
Дәстүрлі формат
?жеке кесте бойынша зертханалық жұмыстар, өндірістік оқыту және кәсіби практика үшін болады;
?шалғайда орналасқан колледждерде аз контингентімен санитарлық режимді нығайта отырып өткізіледі.

@edu_news_qz

О ходе подготовки к новому 2020-2021 учебному году

?Первая четверть начнется в дистанционном формате в 1-11 классах во всех школах страны, за исключением отдаленных сельских малокомплектных школ.
?По заявлению родителей учащихся начальных классов, при наличии условий, будет предоставлена возможность функционирования дежурных классов с соблюдением строгих санитарных мер.
?В дальнейшем, в зависимости от устойчивого снижения уровня заболеваемости населения, будет осуществляться постепенный переход школ к комбинированному и штатному форматам обучения с соблюдением санитарных требований.

?В вузах и колледжах обучение преимущественно будет организовано в дистанционном режиме.
Традиционный формат будет
?по индивидуальному графику для проведения лабораторных работ, производственного обучения и профессиональной практики;
?в отдаленных колледжах с малым контингентом с усилением санитарного режима.

@edu_news_qz